ریشه شیطان پرونده اخبار حوادث

ریشه: شیطان پرونده اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات محرومیت طارمی عجیب و شرم آور بود/ ۳۷ تا ۴۰ بازیکن را جهت جام جهانی در ذهن داریم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال نسبت به محرومیت ۴ ماهه مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس تصویر العمل نشان داد.

محرومیت طارمی عجیب و شرم آور بود/ ۳۷ تا ۴۰ بازیکن را جهت جام جهانی در ذهن داریم ، کی‌روش

کی روش: محرومیت طارمی عجیب و شرم آور بود/ ۳۷ تا ۴۰ بازیکن را جهت جام جهانی در ذهن داریم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال نسبت به محرومیت ۴ ماهه مهاجم ملی پوش پرسپولیس تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش در نخستین تمرین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که با حضور ۲۴ بازیکن در ورزشگاه آزادی برگزار شد، راجع به اوضاع تیمش به منظور دیدار دوستانه با توگو و روسیه اظهار کرد: این شروع برنامه های ما جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هست. این شروع بلندمدت برنامه ماست که تا آخر فروردین ماه و تقریبا تا اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. در اکتبر با یک تیم آفریقایی و اروپایی دیدار، در ماه بعد و نوامبر با یک تیم از آمریکایی جنوبی و یک تیم اروپایی دیدار می کنیم و بعد از آن منتظر قرعه کشی جام جهانی در ماه دسامبر می مانیم تا بر اساس قرعه کشی، رقبای دوستانه خودمان را گزینش کنیم.

محرومیت طارمی عجیب و شرم آور بود/ ۳۷ تا ۴۰ بازیکن را جهت جام جهانی در ذهن داریم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: برنامه آماده سازی که در حال حاضر شروع کرده ایم این است که ما ۳۷ تا ۴۰ بازیکن را در ذهن مان داریم که برترین بازیکنان فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند. منصفانه و درست این است که تلاش کنیم این وقت را به بازیکنان جوان که توانایی حضور در تیم ملی را دارند بدهیم. جهت هر لحظه گفته ام که تیم ملی منزل ای است که پنجره و دری ندارد و این منزل متعلق به برترین بازیکنان فوتبال کشور عزیزمان ایران است تا در عالی ترین شرایط جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تلاش کنند. در ماه می سال ۲۰۱۸ امیدوار خواهیم بود که تعداد این بازیکنان کمتر شود و بتوانیم عالی ترین و برترین بازیکنان را که مشمول بر ۲۳ نفر می شوند به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ببریم.

کی روش راجع به محرومیت مهدی طارمی گفت: مطمئنا هم این اتفاق هم به خود طارمی و هم به کلوب پرسپولیس و همین طور هواداران، ضربه می زند. حتی تیم ملی هم در این میان متضرر می شود آیا که بازیکن از لحاظ معنوی نمی تواند آماده باشد. کاری که ما باید بکنیم این است که در چند ماه آینده بازیکن را به صورت کامل از لحاظ معنوی و فیزیکی آماده نگه داریم تا جهت بازی های ملی مشکلی نداشته باشد. ولی این اتفاقی که افتاد آن هم در سال ۲۰۱۷، یک اتفاق عجیب و شرم آور بود که لطمه زیادی به اعتبار فوتبال کشور عزیزمان ایران می زند و یک نفر باید مسئولیت این اتفاق را قبول کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال نسبت به محرومیت ۴ ماهه مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس تصویر العمل نشان داد.

او ادامه داد: من تلاش کردم با شرح بیشتری از این ماجرا مطلع شوم. به شخصه فکر می کنم اتفاقی که راجع به مهدی طارمی افتاده است جهت اعتبار بین المللی فوتبال کشور عزیزمان ایران شرم آور است و ضربه بزرگی به این اعتبار بین المللی زده است.

کی روش راجع به اینکه مهدی طارمی اکنون بازی های تیمش در کلوب را هم از دست داده و آیا این تخلف را مربوط به کلوب می داند گفت: من راجع به کلوب صحبت نمی کنم چون به من ربطی ندارد. این پرسشها به تیم ملی ربطی ندارد ولی هر اتفاقی هم که بیفتد ما باید تلاش کنیم بازیکن را از لحاظ معنوی و فیزیکی کاملا آماده نگه داریم البته این اتفاق نباید رخ می داد.

او در پاسخ به این پرسش که تا چه حد احتمال دارد بازیکنان لژیونری مانند کاوه رضایی و سروش رفیعی به تیم ملی دعوت شوند تاکید کرد: همان طور که گفتم تیم ملی منزل ای است که در و پنجره ای ندارد. درهای این تیم به روی بازیکنانی که استحقاق حضور در این تیم را دارند باز است چون این بازیکنان در حال حاضر لژیونر هستند و امکان حضو ردر این اردو را نداشتند فعلا دعوت نشدند ولی اگر توانایی مورد نیاز را داشته باشند به تیم ملی دعوت خواهند شد. آن ها بازیکنانی هستند که نام ارزش در فهرست بزرگ ما قرار دارد.

محرومیت طارمی عجیب و شرم آور بود/ ۳۷ تا ۴۰ بازیکن را جهت جام جهانی در ذهن داریم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به تصمیم سامان قدوس جهت بازی در تیم ملی کشور عزیزمان ایران به جای تیم ملی سوئد خاطرنشان کرد: وظایف ملی و بازیکن در تیم ملی مانند بازی کردن در کلوب نیست و دو شرایط متفاوت هست. هنگامی که راجع به تیم ملی صحبت می شود باید راجع به احساسات و علائق شخصی اشاره شود. هنگامی که راجع به تیم ملی صحبت می کنیم همانند پیشنهادهایی نیست که از رئال مادرید و منچستریونایتد دریافت می کنید بلکه هنگامی که راجع به تیم ملی صحبت می شود راجع به هویت، فرهنگ و داشته های شماست. یا این عنوان در خون شماست یا وجود ندارد. همان طور که گفتم بگذارید خون، علائق، احساسات و محیط زیست درونی افراد صحبت کنند.

کی روش در تصویر العمل به اینکه آیا مانند بعضی دفعات گذشته فهرست تیم ملی قبل از نخستین تمرین این تیم اعلام نشده یادآور شد: علت این عنوان این است که همان طور که می دانید لیست نهایی تیم ملی باید بعد از بازی های یکشنبه اروپا اعلام شود. بخشی از بازیکنانی که در این تمرین حضور دارند فقط در چند روز آینده ما را همراهی می کنند ولی لیست نهایی بعد از بازی های یکشنبه اعلام می شود. یکشنبه ساعت ۹ یا ۱۰ شب فهرست نهایی را مشاهده خواهید کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال نسبت به محرومیت ۴ ماهه مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس تصویر العمل نشان داد.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs