ریشه شیطان پرونده اخبار حوادث

ریشه: شیطان پرونده اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث قاتل آقا معلم در یک قدمی چوبه دار

حکم قصاص پسر دانش‌آموز که معلمش را سر کلاس درس به قتل رسانده بود، در دیوان عالی کشور تائید شد. 

قاتل آقا معلم در یک قدمی چوبه دار

قاتل آقا معلم در یک قدمی چوبه دار

عبارات مهم : ارسال

حکم قصاص پسر دانش آموز که معلمش را سر کلاس درس به قتل رسانده بود، در دیوان عالی کشور تائید شد.

به گزارش جام جم، این پسر نوجوان که محمد نام دارد، ساعت 11 صبح اول آذر سال 93، سراسیمه وارد کلاس درس فیزیک معلم 43 ساله اش محسن خشخاشی در دبیرستان پسرانه حافظی در خیابان 45 متری بسیج شهرستان بروجرد شد.

قاتل آقا معلم در یک قدمی چوبه دار

او بدون هیچ حرفی به سمت نیمکتش رفت. معلم از او خواست به علت غیبت غیرموجه از دفتر نامه بیاورد که محمد به طرف آقا معلم حمله ور شد و با چاقویی که همراه داشت، ضرباتی به گردن و سینه او زد و گریخت. هر چند پیکر معلم زخمی به بیمارستان انتقال یافته شد و پزشکان جهت نجات او تلاش کردند؛ ولی وی به علت شدت خونریزی فوت کرد. دانش آموز متهم به قتل به پایتخت کشور عزیزمان ایران گریخت و زندگی پنهانی اش را شروع کرد، ولی در پایتخت بعد از درگیری با پسری دستگیر و به کانون اصلاح و تربیت انتقال یافته شد که در آنجا هویت واقعی وی فاش و معلوم شد او همان دانش آموزی است که به اتهام قتل آقا معلم تحت تعقیب پلیس است.

او جهت تحقیقات به پلیس آگاهی لرستان انتقال یافته شد و در بازجویی به قتل معلم فیزیک مدرسه اعتراف کرد و بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد.

حکم قصاص پسر دانش‌آموز که معلمش را سر کلاس درس به قتل رسانده بود، در دیوان عالی کشور تائید شد. 

نوجوان متهم به قتل در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان لرستان محاکمه و با رای قضات دادگاه به سه سال حبس و پرداخت دیه در حق اولیای دم محکوم شد که رای با اعتراض خانواده مقتول به دیوان عالی کشور ارسال شد و قضات شعبه 31 دیوان عالی کشور حکم را نقض کردند و جهت پیگیری دوباره پرونده به شعبه هم عرض ارسال شد.

چندی پیش متهم به قتل، از کانون اصلاح و تربیت جهت محاکمه به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان لرستان انتقال یافته شد. او این بارهم قتل آقا معلم را پذیرفت و حتی صحنه جنایت را درمقابل قضات شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان لرستان بازسازی کرد.

این در حالی بود که پزشکی قانونی نظر داده بود این متهم مبتلا به جنون نبوده که رافع مسئولیت کیفری وی شود، او بعد از این جنایت و در مدت زمانی کوتاه با فردی درگیر شده است و او را نیز مورد ضرب و جرح قرارداده بود.

قاتل آقا معلم در یک قدمی چوبه دار

همچنین کارها متهم بعد از ارتکاب قتل مانند فرار از صحنه قتل، جعل هویت خود، زخمی کردن فردی دیگر در جریان فرار، یادآوری شرح قتل بدون کم و کاست و بازسازی صحنه قتل، نحوه بیان بیانات و نمایش چگونگی ایراد جرح به مقتول در جریان جلسه دادگاه و آگاهی وی به نقاط حساس و آسیب پذیر انسان همه حاکی از رشد عقلی مناسب و درک حرمت قتل داشت.

در این مرحله قضات دادگاه حکم بر محکومیت متهم به قصاص نفس دادند که این حکم به شعبه 31 دیوان عالی کشور ارسال شد و این بار مورد تائید قرار گرفت.

حکم قصاص پسر دانش‌آموز که معلمش را سر کلاس درس به قتل رسانده بود، در دیوان عالی کشور تائید شد. 

سعیدرضا برخورداری، وکیل خانواده معلم کشته شده است به جام جم گفت: با تائید حکم قصاص در دیوان عالی کشور، پرونده عامل جنایت به واحد اجرای احکام ارسال شده است هست. همچنین یک جلسه صلح و سازش در مرجع قضایی برگزار شده است که خانواده مقتول همچنان خواهان اجرای حکم قصاص هستند.

در حالی شمارش معکوس جهت اجرای حکم قصاص پسر دانش آموز شروع شده است که اگر او نتواند رضایت اولیای دم را جلب کند پای چوبه دار خواهد رفت.

قاتل آقا معلم در یک قدمی چوبه دار

واژه های کلیدی: ارسال | انتقال | لرستان | دادگاه | بازسازی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs