ریشه شیطان پرونده اخبار حوادث

ریشه: شیطان پرونده اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث ردپای قاتل «آتنا» در سومین قتل‌

دادستان عمومی و انقلاب پارس‌آباد گفت: احتمال ردپای شیطان پارس‌آبادی در سومین قتل نیز وجود دارد و ما در پرونده قضایی “آتنا اصلانی” با یک قاتل سریالی مواجه هستیم.

ردپای قاتل «آتنا» در سومین قتل‌

ردپای قاتل «آتنا» در سومین قتل

عبارات مهم : شیطان

دادستان عمومی و انقلاب پارس آباد گفت: احتمال ردپای شیطان پارس آبادی در سومین قتل نیز وجود دارد و ما در پرونده قضایی “آتنا اصلانی” با یک قاتل سریالی مواجه هستیم.

به گزارش تسنیم از پارس آباد، سید عبدالله طباطبایی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین اوضاع پرونده قضائی آتنا اصلانی در پارس آباد اظهار داشت: ردپای شیطان پارس آبادی در سومین قتل که مربوط به یک زن 30 ساله در سال 93 بوده نیز دیده می شود که هم اکنون تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد و در حال حاضر نمی توان با قطعیت اعلام کرد که قاتل آتنا در این پرونده واقعا نقش داشته که به همین علت نیاز است که تا آخر تحقیقات نتیجه های مورد بررسی قرار داده شود.

ردپای قاتل «آتنا» در سومین قتل‌

وی افزود: شمار پرونده هایی که احتمال می رود با توجه به نحوه قتل، قاتل آتنا در آن ها نقش داشته باشد به سه پرونده می رسد که یکی از پرونده هایی که احتمال می رود ردپای شیطان پارس آباد در آن وجود داشته باشد مربوط به جسد سوخته یک زن در محله شهرک فجر پارس آباد است که در نزدیکی مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) کشف شده است بود و بررسی این پرونده در سال 93 به وسیله دادستان وقت پارس آباد، رحیم گلزاده انجام شده است و مصاحبه هایی نیز در این زمینه با وی انجام شده است بود.

طبق مصاحبه های انجام یافته با دادستان وقت پارس آباد سریعا بعد از گزارش عنوان مبنی بر یافتن یک زن کلاملا سوخته شده است ماموران آگاهی پارس آباد سر صحنه حضور یافتند و در بررسی های مقدماتی مشخص شد که این جسد بدون سر بوده و به طور کامل سوخته است که بعد از آن ماموران آگاهی پارس آباد، تشخیص هویت این جنازه و نیز شناسایی و دستگیری عامل و یا عاملان این جنایت را در دستور کار قرار دادند.

دادستان عمومی و انقلاب پارس‌آباد گفت: احتمال ردپای شیطان پارس‌آبادی در سومین قتل نیز وجود دارد و ما در پرونده قضایی “آتنا اصلانی” با یک قاتل سریالی مواجه هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب سابق پارس آباد بیان کرد: به منظور بررسی های بعدی، این جسد سوخته و بدون سر، با هماهنگی و دستور مقام قضائی تحویل پزشکی قانونی منطقه شد و بعد از بررسی های انجام یافته مشخص شد که این جنازه در حالی که حدود یک هفته قبل در داخل گونی در شهرک فجر رها شده است بود، بعد از فوت سوخته است.

وی تصریح کرد: با در نظرگرفتن این که در این شهرستان نیز هیچ مفقودی در آن برهه زمانی و تا اکنون اعلام نشده و شکایتی نیز در این خصوص وجود ندارد احتمال این که جنازه متعلق به فرد غیربومی باشد بسیار محتمل است.

واژه های کلیدی: شیطان | پرونده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs